Zespół

Członkowie Zarządu spółki i komitetu naukowego to wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach medycyny, mikrobiologii, biotechnologii a także zarządzania.

ZARZĄD

Adam Kiciak
Dr n. med. Adam Kiciak (CEO, Partner)

Chirurg, naukowiec i przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami gastroenterologicznymi, koordynacji i nadzorze badań klinicznych oraz ekspertyzą w zakresie ochrony własności intelektualnej. Adam jest konsultantem medycznym w Pfizer w zakresie leczenia infekcji i opracowywaniu antybiotykoterapii i preparatów przeciwgrzybicznych oraz nad przestrzeganiem zaleceń przez pacjentów. Wcześniej, współpracował z Takeda, gdzie pełnił funkcję Międzynarodowego Koordynatora badań klinicznych w gastroenterologii. Adam jest współtwórcą wielu aplikacji patentowych, a także posiada doświadczenie z obejmujące rejsetrację badań klinicznych (produkty przeznaczone dla ludzi i weterynarii) przez EFSA oraz EMEA.

Mariusz Cięciara,
(Członek Zarządu, Partner)

Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej na rynkach międzynarodowych. Mariusz uczestniczył jako partner założycielski i zarządzający w różnych projektach komercyjnych w dziedzinach medycyny a także weterynarii. Współautor kilku patentów. W Probiome, Mariusz pełni rolę inwestora strategiczego i członkiem zarządu odpowiedzialnym za rozwój projektów, a także przyszłą komercjalizację produktów.

Dr inż. Magdalena Jander
(Członek Zarządu)

Biotechnolog, Skaut Technologii. Magda jest współtwórczynią patentów, a także posiada doświadczenie w rozwijaniu projektów łączących naukę i biznes. Jest laureatką dwóch międzynarodowych stypendiów – na Sorbonne Université Pierre et Marie Curie w Paryżu oraz na Uniwersytecie Osaka w Japonii. Zdobyła certyfikat „European Technology Transfer Manager”, oraz ukończyła „Leadership Academy” – program rozwoju prowadzony przez wykładowców Harvarda i ustanowiony przez Centre for Leadership. Laureatka Businesswoman Roku 2020, w kategorii Lider Innowacyjnych Technologii w Polsce.

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Dr n. med. Katarzyna Borycka

Specjalistka chirurg, koloproktolog, klinicystka z doświadczeniem w projektowaniu, monitorowaniu i nadzorowaniu badań klinicznych. Dyplom Lekarza Medycyny uzyskała w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a stopień Doktora Nauk Medycznych w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Posiada dyplom Certificat d’Aptitude a l’Administration des Entreprises (CAAE). Prezes Zarządu i Szef Działu Badań i Rozwoju OASIS Diagnostics SA. Poprzednio pełniła rolę adiunkta w Klinice Chirurgii Ogólnej i Pokarmowej w CMKP w Szpitala prof. Orłowskiego.

Dr inż. Katarzyna Kubiak

Specjalistka bioinformatyk, biolog molekularny i genetyk mikroorganizmów z praktyczną znajomością technik NGS oraz doświadczeniem zarządczym w laboratorium biotechnologicznym. Stopień doktora uzyskała w Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Aakademii Nauk. Laureatka polskiej edycji konkursu “ Kobiety Nauki” organizowanym przez L’Oreal i UNESCO. Adiunkt w Instytucie Biotechnologii Molekularnej i Przemysłowej Politechniki Łódzkiej.

 

Zapraszamy do współpracy