Portfolio

Probiome wykorzystuje naukę do dostarczania niezawodnych produktów dbających o mikrobiom w jelitach człowieka.
Wychodząc od probiotyków stosowanych w gastroenterologii tworzymy innowacyjne i sprawdzone klinicznie produkty, gotowe do zastosowania w leczeniu szeroko rozpowszechnionych, uciążliwych chorób.

Divertix_small

Divertix®

Nowa klasa odżywczych koktajli probiotycznych dla pacjentów z uchyłkowatością. Dzięki specjalnie opracowanej, niskotemperaturowej metodzie enkapsulacji bakterii uzyskaliśmy długotrwałą przeżywalność i powolny profil uwalniania aktywnych składników, kluczowych w leczeniu uchyłkowatości. Pełne badania kliniczne połączone z profilowaniem mikrobiomu dowodzą leczniczego wpływu na każdego pacjenta, niezależnie od diety i stylu życia.

Butisan_small_pl

ButiSan®

Kapsułki z porcją jonu masłowego odżywczego dla nabłonka jelit dotkniętych chorobami ograniczającymi jego naturalną produkcję przez zdrową mikrobiotę. Innowacyjna formuła granulacji zamyka maślan w ochronnej mikrootoczce zapewniając dostarczenie tego bezcennego składnika do jelita grubego, aby pobudzić regenerację zmienionego chorobowo nabłonka.

ButiRect_small_pl

ButiRect®

Preparat w postaci czopków przynosi natychmiastową ulgę w stanach zapalnych dolnego odcinka okrężnicy dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości jonu masłowego – niezbędnego składnika odżywczego dla kolonocytów. W zmienionych chorobowo jelitach dochodzi do zachwiania równowagi mikrobioty, która nie dostarcza wystarczającej ilości maślanu aby nabłonek jelita mógł prawidłowo funkcjonować. ButiRect skutecznie dostarcza maślan niezbędny do regeneracji chorobowo zmienionych miejsc.

Zapraszamy do współpracy